صبح امروز در مرکز تعلیم و تربیت بسیج سپاه استان اردبیل اتفاق افتاد:

جشنواره تجلیل از برترین‌های شجره طیبه صالحین استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت تعلیم و تربیت بسیج سپاه استان اردبیل جشنواره تجلیل از برترین‌های شجره طیبه صالحین استان اردبیل در مجتمع شهید پیرزاده با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)، جانشین معاونت تعلیم و تربیت بسیج سازمان بسیج مستضعفین و فرماندهان و مسئولین تعلیم و تربیت بسیج نواحی تابعه و حلقه‌های برتر صالحین اردبیل برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد علمداری فر معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به هدف برگزاری جشنواره گفت: تعلیم و تربیت از رویکردهای اصلی بسیج بوده که ما آن را در قالب برنامه های حلقه های صالحین، اردوها، مسابقات مختلف محتوایی و با برگزاری جلسات مختلف سخنرانی و مباحثه دنبال می کنیم.

حجت الاسلام والمسیمن محمد علمداری با توجه به مقام ها و عناوین به دست آمده گفت: ما در این جشنواره که صالحین به ۱۰ سالگی خود می رسد با توجه به موفقیت های بدست آمده به نمایندگی از تمامی ارکان شجره طیبه صالحین تعدادی از عزیزان که فعالیت های چشمگیری در مباحث تربیتی و قرآنی و فعالیت های مجازی داشته اند مورد تجلیل و تکریم قرار می دهیم و این تکریم مان صرفا جهت الگودهی به سایر زحمت کشان شجره طیبه می باشد و امسال ۹۶ قدم های مطلوبی در مسابقات قرآنی خواهران و برداران و در سطح برتر کشوری برداشتیم.

وی خاطرنشان کرد: عمیق بودن در مفاهیم قرآنی و پیگیری آن در حلقه های صالحین از اهداف اصلی این مجموعه می باشد. که یکی از عناوین مورد تجلیل امسالمان تجلیل از نفرات برتر استانی طرح صراط قرآنی است و در کنار این عزیزان از نفرات برتر استانی مسابقات احکام مصور، هیئت امناء، روحانیون ، فرماندهان پایگاه و خادمین مساجد در ۳ سطح الگو سطح ۱ و سطح ۲ همچنین از ارکان شجره طیبه صالحین ( استادیار، سرمربی، مربی ، سرگروه به همراه متربی ) مورد تجلیل و تکریم قرار می گیرند.

جشنواره تجلیل از برترین‌های شجره طیبه صالحین استان اردبیل برگزار شد

در این مراسم از کتب ۱۰ سال کادر سازی که گزارش عملکرد ۱۰ ساله معاونت تعلیم و تربیت بسیج سپاه حضرت عباس ( علیه السلام) بود رونمایی شد و در پایان این برنامه نیز از منتخبین بخش های قرآنی، مساجد الگو، نفرات برتر مسابقات احکام مصور ، ارکان شجره طیبه صالحین ، سایت و کانال صالحین تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

جشنواره تجلیل از برترین‌های شجره طیبه صالحین استان اردبیل برگزار شد

جشنواره تجلیل از برترین‌های شجره طیبه صالحین استان اردبیل برگزار شد